Skip to content

درخواست خرید و اجاره

شما میتوانید از این قسمت درخواست خرید یا اجاره را ثبت نمایید

یاقوت مصلی در ۱۲ طبقه شامل ۳۰۰ واحد فروشگاهی و ۳۰ دفتر تجاری می باشد. این مجتمع تمامی امکانات رفاهی از قبیل پارکینگ، رستوران، کافی شاپ، شعب بانکی و بالاترین امکانات زیرساختی را برای رفاه حال کسبه و مشتریان محترم دارا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و اجاره واحدها با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. با تشکر

واحد فروش و اجاره مجتمع تجاری یاقوت: ۰۹۱۵۹۱۶۴۲۱۸ – ۰۵۱۳۳۶۶۹۵۳۶

پست الکترونیکی : www.yaghoot.mall@yahoo.com

سهولت دسترسی

مجتمع تجاری یاقوت مصلی در یکی از بهترین نقاط مشهد از نظر دسترسی مکانی برای کسبه مشتریان و زائران عزیز قرار دارد.

امکانات رفاهی

مجتمع تجاری یاقوت مصلی شامل چندین رستوران ، کافی شاپ و امکانات رفاهی متعدد برای رفاه حال کسبه و مشتریان محترم می باشد.

پارکینگ

با توجه به معضل پارکینگ در مجتمع های تجاری مجتمع تجاری یاقوت مصلی با ۳۵۰ عدد جایگاه پارک خودرو این مشکل را رفع کرده است.

سوالات

سوالات متداول

مجتمع تجاری یاقوت مصلی واقع در بلوار مصلی مصلی ۷.۱ دارای ۳۰۰ واحد تجاری فروشگاهی و ۳۰ دفتر تجاری می باشد.

مجتمع تجاری یاقوت مصلی با فراهم آوردن کلیه امکانات رفاهی مورد نیاز کسبه و مشتریان محترم از قبیل پارکینگ اختصاصی و عمومی ، رستوران ، کافی شاپ ، نمازخانه ، آسانسورهای مخصوص بار و مشتری و به روز ترین سیستم های تهویه ، سیستم های نظارتی و امنیتی محیطی کاملاً بهروز مدرن را برای کسب و مشتریان محترم فراهم آورده است.

برای اجاره یا خرید واحد در مجتمع تجاری یاقوت مصلی یا به صورت حضوری به دفتر مجموعه مراجعه نمایید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۵۵۱۶۴۲۱۸ تماس حاصل نمایید.

جتمع تجاری یاقوت مصلی بورس تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان اصناف خرازی، آرایشی و بهداشتی ، اسباب بازی ، فکری و سرگرمی ، لوازم التحریر ، کیف و کمربند ، کلاه و شال گردن ، انواع بدلیجات و زیورآلات ، تسبیح و نقره جات ، انواع دکوری جات و خرج کار می باشد.

شما میتوانید با استفاده از تور مجازی از مجتمع تجاری یاقوت مصلی دیدن بفرمایید

تور واقعیت مجازی مجتمع تجاری یاقوت مصلی جهت تسهیل این امر جهت بازدید از مجتمع برای شما مخاطبین عزیز طراحی و پیاده سازی گردیده است.