Skip to content

درباره ما

درباره مجتمع تجاری یاقوت مصلی هر آنچه که باید بدانید

درباره ما

مجتمع تجاری یاقوت مصلی

مجتمع تجاری یاقوت مصلی با در نظر گرفتن تمامی مشکلات و معضلات سال‌های گذشته برای اصناف مختلف نیازسنجی دقیق از فعالان تجاری منطقه مجتمع کامل و جامعی با تمامی امکانات و ملزومات برای تجارتی بهتر در محیطی کاملاً به روز و مجهز ایجاد کرده است. مجتمع تجاری یاقوت مصلی واقع در شاهراه تجاری مشهد مقدس مجموعه کامل با تمام امکانات رفاهی و دسترسی آسان می باشد. مجتمع تجاری یاقوت مصلی با ۳۰۰ واحد فروشگاهی و ۳۰ دفتر تجاری بزرگترین مجتمع تجاری منطقه می‌باشد.
مجتمع تجاری یاقوت مصلی با پنج طبقه پارکینگ با ظرفیت ۳۵۰ خودرو مشکل پارک خودرو که یکی از مهمترین معضلات مجتمع های تجاری مخصوصاً در منطقه مصلی می باشد را حل کرده است. همچنین با استفاده از بهترین مهندسان ، مصالح و زیرساخت‌های ممکن این مجتمع یکی از به روزترین مجتمع های تجاری کشور می‌باشد.

برای رفاه حال کسبه و مشتریان و کسب و کار در محیط دلنشین مجتمع تجاری یاقوت مصلی چندین رستوران ، کافی شاپ و تمامی امکانات رفاهی که برای محیط کسب و کار نیاز هست داخل مجتمع در نظر گرفته است. مجتمع یاقوت مصلی شامل برترین و معتبرترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان اصناف خرازی ، لوازم التحریر ، خرج کار ، بدلیجات ، اسباب‌بازی ، آرایشی و بهداشتی ، سراجی و کیف و کفش می باشد.
همچنین دفاتر بسیاری از شرکت های معتبر و برندهای برتر حوزه‌های مذکور در طبقات اداری مجتمع یاقوت مصلی قرار دارد.
مجتمع دارای کافی شاپ با محیط خاص و بسیار دلنشین و چندین رستوران و شهربازی در حال ساخت می باشد و همچنین امکانات رفاهی دیگر در حال اضافه شدن به مجموعه می باشد.

سهولت دسترسی

مجتمع تجاری یاقوت مصلی در یکی از بهترین نقاط مشهد از نظر دسترسی مکانی برای کسبه مشتریان و زائران عزیز قرار دارد.

امکانات رفاهی

مجتمع تجاری یاقوت مصلی شامل چندین رستوران ، کافی شاپ و امکانات رفاهی متعدد برای رفاه حال کسبه و مشتریان محترم می باشد.

پارکینگ

با توجه به معضل پارکینگ در مجتمع های تجاری مجتمع تجاری یاقوت مصلی با ۳۵۰ عدد جایگاه پارک خودرو این مشکل را رفع کرده است.

یاقوت مصلی

همچون نگینی درخشان

مجتمع تجاری یاقوت مصلی با در نظر گرفتن تمامی مشکلات و معضلات سال‌های گذشته برای اصناف مختلف نیازسنجی دقیق از فعالان تجاری منطقه مجتمع کامل و جامعی با تمامی امکانات و ملزومات برای تجارتی بهتر در محیطی کاملاً به روز و مجهز ایجاد کرده است. مجتمع تجاری یاقوت مصلی با ۳۰۰ واحد فروشگاهی و ۳۰ دفتر تجاری بزرگترین مجتمع تجاری منطقه مصلی می‌باشد.
مجتمع تجاری یاقوت مصلی با پنج طبقه پارکینگ مشکل پارک خودرو که یکی از مهمترین معضلات مجتمع های تجاری می باشد را حل کرده است. همچنین با استفاده از بهترین مهندسان ، مصالح و زیرساخت‌های ممکن این مجتمع یکی از به روزترین مجتمع های تجاری کشور می‌باشد. برای رفاه حال کسبه و مشتریان و کسب و کار در محیط دلنشین مجتمع تجاری یاقوت مصلی چندین رستوران ، کافی شاپ و تمامی امکانات رفاهی که برای محیط کسب و کار نیاز هست قراردارد.

شما میتوانید با استفاده از تور مجازی از مجتمع تجاری یاقوت مصلی دیدن بفرمایید

تور واقعیت مجازی مجتمع تجاری یاقوت مصلی جهت تسهیل این امر جهت بازدید از مجتمع برای شما مخاطبین عزیز طراحی و پیاده سازی گردیده است.