یاقوت مصلی در آینده نزدیک

یاقوت مصلی به صورت کامل بهره‌برداری نشده است و تا چندی دیگر، آینده درخشانی خواهد داشت و  از امکانات زیر برخوردار خواهد بود.

پارکینگ

پارکینگ ۵ طبقه مجتمع یاقوت مصلی ظرفیت ۷۰۰ خودرو را دارد و تنها پارکینگ عمومی با گنجایش بالا در منطقه محسوب می‌شود. پارکینگی با کارت‌های الکترونیک که رفت‌و‌آمد و خرید را در محیطی امن و آرام رقم خواهد زد. دسترسی سریع به تمامی طبقات از طریق آسانسورهای تعبیه شده در پارکینگ فراهم است و رعایت اصول ایمنی در طبقات پارکینگ‌ و استفاده از سیستم اطفای حریق استاندارد، از بروز حوادث ناگوار آتش‌سوزی جلوگیری به عمل می‌آورد.

فودکورت

مرکز خرید یاقوت مصلی متشکل از ۱۲ طبقه است و فودکورت این مجموعه در طبقه ۱۲ قرار دارد. در این فودکورت برندهای محبوب غذای ایرانی و ملل گرد هم خواهند آمد تا تنوع و کیفیت را هم‌زمان برایتان به ارمغان آورند. پنجره‌های تمام قد و دکوراسیون جذاب آن، این اجازه را به شما می‌دهد تا علاوه بر تماشای منظره شهر، غذای خود را نیز در آرامش میل کنید. با توجه به ظرفیت بالای آن، برای صرف وعده‌ی غذایی بعد از خرید و یا دورهمی جمع‌های دوستانه مناسب است.

کافی‌شاپ

کافی‌شاپ یاقوت مصلی در طبقه ۳ مستقر است و به عنوان بخشی از خدمات غذا و نوشیدنی مجتمع محل مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت، استراحت، ملاقات‌های کاری و قرارهای دوستانه است. این کافی‌شاپ با فضایی آرام و گیرا میزبان شماست و خدمات با کیفیت، منو متنوع و محیط جذاب این کافی‌شاپ اوقات خوشی را برایتان رقم خواهد زد.

نظرات کاربران

مطالب پیشنهادی